меню
Як замовити

Як замовити

Кожна людина, котра хоче замовити пам’ятник вперше, може зіткнутися з проблемою: «Який пам’ятник обрати ?» У цьому розділі ми хочемо підказати Вам на які аспекти потрібно звернути увагу, щоб звузити коло вибору і вибрати якісний виріб.

Перед тим, як зробити замовлення переконайтесь, що виготовляти його буде сама фірма, на якій Ви зупинили свій вибір. Не женіться за дешевизною! Справді якісний товар, не може коштувати дуже дешево. Дуже часто за низькими цінами ховається багато підводних каменів. Пам’ятник встановлюється на великий період часу, тому поспішати з вибором не варто.

Якщо у Вас постало питання, через який проміжок часу після поховання можна встановлювати пам’ятник, то ми радимо робити установку приблизно через рік. За цей час земля встигає повністю осісти, завдяки чому пам’ятник в подальшому часі не буде похилятись.

Дуже важливим питанням являється підбір матеріалу з якого виготовлятиметься надмогильний пам’ятник. На думку наших майстрів, кращим матеріалом для виготовлення надмогильних пам’ятників являється український граніт. Він практично не піддається впливу негативних природніх факторів. Надгробні пам’ятники з граніту довговічні. Також, Вас приємно здивує колірна гама гранітного каменю. Його різнобарвність дає можливість нашим майстрам втілювати в реальність Ваші найвибагливіші проекти.

«Калуш Граніт» виготовляє всі види пам’ятників з граніту, як стандартні, так і за індивідуальними проектами. Наші майстри завжди готові надати кваліфіковану допомогу та просту людську пораду. Звернувшись в нашу компанію Ви зможете замовити найбільш підходящий по формі і кольору пам’ятник за доступною ціною  Ми завжди раді бачити Вас у своїй майстерні.

Як зв’язатися з нами Ви можете знайти у розділі контакти на нашому сайті.

Зателефонувати