меню
Догляд

Догляд

Пам’ятник, як і будь який виріб, потребує догляду. Хоча вироби з граніту в догляді не є вибагливими, та все ж таки кілька правил існує. Якщо Ви будете дотримуватись їх, то гарантовано збережете пам’ятнику форму та вигляд.

Ось кілька процедур, які Ви в змозі виконувати самостійно.

Ні в якому разі не нехтуйте вологим прибиранням. Не забувайте, що з нього потрібно витирати пил та опале листя з допомогою м’якої вологої ганчірки. Якщо після цього Ви промиєте надгробний пам’ятник спочатку слабким мильним розчином, а потім простою водою і вивтираєте насухо чистою ганчіркою, цим ви збережете чудовий вигляд та блиск пам’ятника. Таку процедуру достатньо виконувати всього один раз на рік.

Якщо пам’ятник було забруднено фарбою, то необхідно скористатись розчинником. Та пам’ятайте, що розчинник можна використовувати тільки у крайніх випадках і з великою обережністю. Оскільки він робить помутніння на плиті, використовуйте розчинник тільки в місцях забруднення.

Слід запам’ятати про заборону у використанні металевих щіток та схожих предметів. Вони залишать слід на камені і єдиним вирішенням цієї проблеми буде переполіровування всього пам’ятника. Також, ні в якому разі, не використовуйте для очищення і захисту надгробного пам’ятника хімічних засобів для кухні, ванни, туалету та такі, які містять абразивні компоненти. Суворо забороняється натирати пам’ятники для блиску рослинними та будь якими іншими маслами, цим Ви тільки нашкодите.

Якщо Ви будете дотримуватись цих простих правил, граніт довгі роки зберігатиме свій зовнішній вигляд.

Зателефонувати