меню
Про пам’ятники

Про пам'ятники

Здається, ще вчора ви жартували, сміялися, плакали разом, будували спільні плани на життя, інколи сперечалися чи навіть конфліктували, а сьогодні особливий світ, наповнений присутністю рідної людини, перестав існувати. Смерть близької людини – те, з чим змиритися важко, нестерпно боляче і те, що пережив у своєму житті кожен з нас.

Співчуваємо Вашому горю, якщо Ви втратили близьку людину. Компанія «Калуш Граніт» не в змозі зарадити Вашому болю втрати, проте може запропонувати увіковічнити пам’ять дорогої для Вас особи.

Незважаючи на активний розвиток ринку ритуальних послуг, професіоналів в цій сфері діяльності є не так вже й багато. Не кожен майстер по виготовленню пам’ятників може чітко зрозуміти, що хоче побачити замовник і постаратись максимально відобразити побажання замовника. В сьогодення замовники бажають внести якомога більше індивідуальності у виготовлення пам'ятників, тож, поміж  фотографій та надписів на надгробних плитах, часто зображають елементи, які відображають скорботу живих за померлими, а також символізують відхід у вічність.

Лаврова гілка символізує очищення. Свічка символізує минущість усього сущого і швидкоплинність життя. Птахи уособлюють зв'язок між землею та небесами. Серце символізує почуття живих до померлого. Часто у формі серця виконуються подвійні пам’ятники, вказуючи на те, що люди були близькі один одному за життя та залишаться нерозлучними і в смерті. Квіти можна побачити на пам’ятниках найчастіше. Це або вигравірувані, або викувані з бронзи чи металу троянди ( біблійна квітка Богородиці). Хрести вказують на приналежність покійного до лона християнської церкви. В залежності від конфесії, яку сповідував покійний, хрест виглядатиме по-різному. Ангели вважаються посередниками між Богом та людьми, охоронцями та утішителями.

В деяких випадках на пам’ятник хочуть помістити символ, який пов’язаний з професією померлого. Зазвичай так поступають, коли вид діяльності покійного мав велику громадську значимість або зробив його відомим.

Крім цього на надгробках зображають книгу (символ мудрості), музичні інструменти чи нотний стан, рідше – спортивну символіку.

Зателефонувати