меню
Художні роботи

Художні роботи

Виготовлення пам’ятника обов’язково включає в себе нанесення на нього фотографії покійного, супроводжуючого тексту, інформації про нього, а також обробка якимись декоративними елементами. Безумовно, одним з найбільш значущих моментів у створенні такого своєрідного останнього подарунка втраченим близьким є саме художня гравірування, адже від неї багато в чому залежить весь зовнішній вигляд надгробка.

На сьогоднішній день використовується три види гравірування, кожен з яких має свої переваги

  • ручне гравіювання – найбільш складна, адже для її виконання потрібно певна майстерність, зате вона дозволяє використовувати абсолютно будь-який шрифт і навіть з’єднання різних шрифтів в одному реченні;
  • механічний гравірування – більш поширений спосіб нанесення тексту, оскільки він виконується за рахунок спеціального обладнання, головною частиною якої є шкода з надміцної сталі. Саме цей спосіб більш захищений від шлюбу, ніж попередній, тому його і можна вважати досить економним;
  • лазерне нанесення гравіювання – найсучасніший варіант, який має величезну кількість переваг перед іншими. Таким способом текст наноситься за рахунок зміни структури верхнього шару, що виглядає дуже природно і зберігатися досить довго.

Безумовно, вибираючи пам’ятник, потрібно поцікавитися і про спосіб нанесення на нього тексту, оскільки вироби з граніту зовсім недешевий, а значить, повинні бути просто ідеальними.

Зателефонувати